Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE4257KT-QS
Nyomaték határolós kuplunggal ellátott gép, ami csökkenti a maximális nyomatékot, az áramkimaradás kapcsoló megakadályozza a készülék véletlen újraindulását. Porkilökő rendszer eltávolítja a szennyeződések nagy részét a motorba áramló levegőből megakadályozva az alkatrészek sérüléseit, ezáltal jelentősen megnöveli a készülék élettartamát. Többpozíciós kengyelfogantyúval és 125 mm-es felületcsiszoló koronggal.
Rezgéscsillapított oldalfogantyú, új kialakítású, szerszám nélkül állítható burkolat és műgyanta bevonatú tekercsek nagyobb tartósságot biztosítanak.
Anti-lock tárcsarögzítő megakadályozza a tárcsa túlzott megszorítását.
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 5 000 - 25 500 /min |
| Korongátmérő | 125mm |
| Felvett teljesítmény | 1500 W |
| Üresjárati fordulatszám | 2800 - 10000 fordulat/perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 2.6 kg |
| Hosszúság | 315 mm |
| Magasság | 95 mm |
| Kéz/kar vibráció - köszörülés | 8.3 m/s2 |
Hasonló termékek
98.645 Ft
(77.673 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
101.630 Ft
(80.024 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
101.630 Ft
(80.024 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
102.070 Ft
(80.370 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
94.790 Ft
(74.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Virág Zsolt
|
2024. 03. 16.
Maximálisan elégedett vagyok a termékkel, pontosan azt tudja amit elvártam!
Ha szabad egy negatívumot azért megemlítenék, ugyanis a porelszívó adapter elhajtható része irgalmatlanul nehezen csúszik el ha a sarkok csiszolásánál szükséges a jobb hozzáféréshez elhajtani!
Ez nagyon megnehezítí a folyamatot munka közben mert egy kézzel lehetetlen elfordítani így mindig lekell állni a folyamattal és két kézzel erővel lehet csak elfordítani! Lehet csak a nekem kiszállított darab ilyen, de más gyártók adaptereivel összehasonlítva ez eléggé kellemetlen!
Maga a géptest maximálisan hozza az elvárt teljesítményt, így sajnos nem tudok csak 3 csillagot adni!
eléggé bosszantó és megnehezítí a monkafolyamatot
Ha szabad egy negatívumot azért megemlítenék, ugyanis a porelszívó adapter elhajtható része irgalmatlanul nehezen csúszik el ha a sarkok csiszolásánál szükséges a jobb hozzáféréshez elhajtani!
Ez nagyon megnehezítí a folyamatot munka közben mert egy kézzel lehetetlen elfordítani így mindig lekell állni a folyamattal és két kézzel erővel lehet csak elfordítani! Lehet csak a nekem kiszállított darab ilyen, de más gyártók adaptereivel összehasonlítva ez eléggé kellemetlen!
Maga a géptest maximálisan hozza az elvárt teljesítményt, így sajnos nem tudok csak 3 csillagot adni!
eléggé bosszantó és megnehezítí a monkafolyamatot

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat