Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE492DUO2-QS sarokcsiszoló készlet
DWE492-QS
Roncsoló anyagrészekkel szemben védett motor, nagyobb tartósság. Két pozícióban állítható oldalfogantyú kényelmes munkavégzést tesz lehetővé. Tengelyrögzítő gyors tárcsa cserét biztosít. Gyors szénkefe csere az erre a célra kialakított nyíláson keresztül
DWE4157-QS
Lágyindítással ellátott, 125 mm-es vezetékes sarokcsiszoló, karcsú készüléktesttel a kényelmes munkavégzésért. Az áramkimaradás kapcsolónak köszönhetően a gép nem indul automatikusan újra az áramkimaradás megszűnése után. Keskeny hajtóműház lehetővé teszi a szűk helyen történő munkavégzést, a műgyanta bevonatú tekercsek nagyobb tartósságot biztosítanak.
A képen látható koffer nem képezi a készlet részét, a gyártó a szettet kartondobozban küldi.
| Üresjárati fordulatszám | 5 000 - 25 500 /min |
| Korongátmérő | 230mm |
| DWE492-QS | |
| Felvett teljesítmény | 2200 W |
| Üresjárati fordulatszám | 6600 /perc |
| Tárcsaátmérő | 230 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 5.2 kg |
| Hosszúság | 490 mm |
| Magasság | 151 mm |
| Kéz/kar vibráció - köszörülés | 7.1 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező | K1 (vibráció) 2.0 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - csiszolás | 5.0 m/s2 |
| Hangnyomás | 94 dB(A) |
| DWE4157-QS | |
| Felvett teljesítmény | 900 W |
| Üresjárati fordulatszám | 11800 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 2.05 kg |
| Hosszúság | 270 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Kéz/kar vibráció - köszörülés | 11 m/s2 |
| Hangnyomás | 90 dB(A) |
Hasonló termékek
98.645 Ft
(77.673 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.050 Ft
(70.906 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.050 Ft
(70.906 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
100.070 Ft
(78.795 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
101.630 Ft
(80.024 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
101.630 Ft
(80.024 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
