Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE4579-QS
A porkilökő rendszer megvédi készülékét a szálló részecskéktől megnövelve az élettartamot
Szerszám nélkül állítható burkolat
Tartós műgyanta bevonatú tekercsek
Három pozícióban rögzíthető oldalfogantyú vágó és csiszoló üzemmódban teljes kiegyensúlyozottságot eredményez
Tartozékok: szerszám nélkül alítható védőburkolat, rezgéscsillapított oldalfogantyú, tárcsarögzítő, szerszám
| Csiszolótányér-átmérő | 201 - 250 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 5 000 - 25 500 /min |
| Korongátmérő | 230mm |
| Felvett teljesítmény | 2600 W |
| Üresjárati fordulatszám | 6500 /perc |
| Tárcsaátmérő | 230 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 5.9 kg |
| Hosszúság | 520 mm |
| Magasság | 145 mm |
| Kéz/kar vibráció - köszörülés | 7.0 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 96 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 107 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
102.070 Ft
(80.370 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
101.630 Ft
(80.024 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
101.630 Ft
(80.024 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
100.070 Ft
(78.795 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
98.645 Ft
(77.673 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
