Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE4217KT-QS
Az áramkimaradás kapcsolónak köszönhetően a gép nem indul automatikusan újra az áramkimaradás megszűnése után
Porkilökő rendszer eltávolítja a szennyeződések nagy részét a motorba áramló levegőből megakadályozva az alkatrészek sérüléseit, ezáltal jelentősen megnöveli a készülék élettartamát
Nagy teljesítményű motor a különféle feladatok elvégzéséhez
A lágyindítás meggátolja a visszacsapást
Tartozékok: TSTAK II szerszámgéptartó, DT3797-QZ gyémánt csiszolótárcsa, Pótfogantyú, Védőburkolat sarokcsiszolóhoz
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /min |
| Korongátmérő | 125mm |
| Felvett teljesítmény | 1200 W |
| Üresjárati fordulatszám | 11000 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 2.2 kg |
| Hosszúság | 285 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Kéz/kar vibráció - köszörülés | 8.3 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 3.5 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - csiszolás | 1.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 89 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 100 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
101.630 Ft
(80.024 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
102.070 Ft
(80.370 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
100.070 Ft
(78.795 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
98.645 Ft
(77.673 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
94.790 Ft
(74.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
