Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE4357-QS
Első vezetés kefe-nélküli csiszolónk a hagyományos kefés csiszolóknál tartósabb és hosszabb élettartamú
A visszarúgás-gátló és az elektronikus tengelykapcsoló a teljesítmény befolyásolása nélkül védik a felhasználót
1700 W kefe-nélküli motor 15% -kal több energiát biztosít és növeli a szerszám élettartamát akár 5x-ösen más csiszolókéval szemben
Elektronikus fék gondoskodik az azonnali kioldásról
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /min |
| Korongátmérő | 125mm |
| Felvett teljesítmény | 1700 W |
| Üresjárati fordulatszám | 2200-10500 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 2.3 kg |
Hasonló termékek
102.070 Ft
(80.370 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
101.630 Ft
(80.024 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
101.630 Ft
(80.024 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
100.070 Ft
(78.795 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
98.645 Ft
(77.673 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
