Leírás és Paraméterek
DEWALT DCG409VSN-XJ
A gumírozott markolat fokozott tapadást és kényelmet biztosít
A kefe nélküli motor jobb üzemidőt és tartósságot biztosít
Az elektronikus fék gyorsan megállítja a kereket, amikor a ravaszt elengedik
Elektronikus kuplung csökkenti a visszarúgási reakciót becsípődés vagy elakadás esetén
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /min |
| Korongátmérő | 125mm |
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 9 000 1/min |
| Szerszám felfogatás | M14 |
| Súly | 1.8 kg |
| Bizonytalanság K 1 (rezgés) | 1,5 m/s² |
| Kéz/kéz rezgés - csiszolás | 2,6 m/s² |
| Bizonytalanság K 2 (rezgés) | 1,5 m/s² |
| Hangnyomás | 83 dB(A) |
| Hangnyomás bizonytalanság | 3 dB(A |
Hasonló termékek
101.630 Ft
(80.024 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
102.070 Ft
(80.370 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
100.070 Ft
(78.795 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
98.645 Ft
(77.673 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
94.790 Ft
(74.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
