Leírás és Paraméterek
DEWALT DCG409NT-XJ
A gumírozott markolat fokozott tapadást és kényelmet biztosít
A kefe nélküli motor jobb üzemidőt és tartósságot biztosít
Az elektronikus fék gyorsan megállítja a kereket, amikor a ravaszt elengedik
Elektronikus kuplung csökkenti a visszarúgási reakciót becsípődés vagy elakadás esetén
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /min |
| Korongátmérő | 125mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Üresjárati fordulatszám | 9000 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Kéz/kar vibráció - köszörülés | 8.3 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - csiszolás | 2.6 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Hangnyomás | 83 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
Hasonló termékek
100.070 Ft
(78.795 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
101.630 Ft
(80.024 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
101.630 Ft
(80.024 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
102.070 Ft
(80.370 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
94.790 Ft
(74.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
