Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE4347-QS
Dewalt DWE4347-QS sarokcsiszoló túlterhelés elleni védelemmel
A kefe nélküli motor nagyobb teljesítményt biztosít
Elektronikus tengelykapcsolóval
A páncélozott tekercsek védik a motort a csiszoló porszemcséktől
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /min |
| Korongátmérő | 125mm |
| Felvett teljesítmény | 1700 W |
| Üresjárati fordulatszám | 10500 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 2.3 kg |
| Tápellátás | Hálózati |
Hasonló termékek
94.790 Ft
(74.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
98.645 Ft
(77.673 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.050 Ft
(70.906 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.050 Ft
(70.906 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
100.070 Ft
(78.795 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
101.630 Ft
(80.024 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
101.630 Ft
(80.024 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
