Leírás és Paraméterek
DEWALT DWP849X-QS
A DeWalt vezetékes polírozója, szabályozható fordulatszámmal kontrolálja az optimális sebesség fokozatot, a gumiborítás pedig magasabb komfortot biztosit a felhasználó számára. A cserélhető gyapjú szellőzővédők megnövelik a tartósságot, az áramkimaradás kapcsoló biztonságot segíti, meggátolva a készülék automatikus újraindulását áramszünet után.
A nagy tengelyrögzítő megkönnyíti és meggyorsítja a tárcsacserét.
A csomag tartalma a gép mellett 1 db 180 mm-es gyapjútányér, 1 db tépőzáras tányér, 1 oldal és egy felső fogantyú.
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 27 500 /min |
| Korongátmérő | 230mm |
| Felvett teljesítmény | 1250 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-600/3500 /perc |
| Tárcsaátmérő | 150 - 180 - 230 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 3.0 kg |
| Hosszúság | 480 mm |
| Magasság | 135 mm |
| Hangnyomás | 84 dB(A) |
Hasonló termékek
98.645 Ft
(77.673 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
94.790 Ft
(74.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
100.070 Ft
(78.795 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
101.630 Ft
(80.024 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
101.630 Ft
(80.024 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
102.070 Ft
(80.370 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
