Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF513N-XJ 18V XR Li-ion kefementes racsnis csavarkulcs
A DEWALT DCF513N akkus racsnis a nagy forgatónyomatékkal és kompakt méretekkel rendelkező, nagy teljesítményű, 18 voltos akkus racsnis új generációjához tartozik.
A robusztus, 3/8"-os külső négyszögletes meghajtó golyóvédővel lehetővé teszi a gyors cserét és biztosítja a dugaszoló anyák biztonságos rögzítését. A
mindössze 360 mm teljes hosszával a DCF513N akkus racsnis szűk helyeken is problémamentesen használható.
Kompatibilis az összes 18 voltos XR és XR FLEXVOLT akkumulátorral.
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | 3/8" |
| Feszültség | 18V |
| Max nyomaték | 95 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 250 1/perc |
| Termék hossza | 370 mm |
| Termék magassága | 185 mm |
Hasonló termékek
92.420 Ft
(72.772 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.755 Ft
(71.461 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.310 Ft
(71.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.050 Ft
(70.906 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.050 Ft
(70.906 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
94.790 Ft
(74.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
89.425 Ft
(70.413 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
89.425 Ft
(70.413 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
95.415 Ft
(75.130 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat