Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF840E1T-XJ
Ergonomikus kialakítású, gumibetétes fogantyú csökkenti a felületi vibrációt megnövelt kényelem biztosítva
1/4" szerszám nélküli négylapú befogó, gyors és egyszerű szerszám cserét biztosít a különböző feladatok elvégzéséhez
Nagyteljesítményű, szénkefe mentes motor, 192 Nm folyamatos nyomaték értékkel, percenként 4200 forgás irányú ütés/perc
3 fényes LED lámpa
Tartozékok: 1 db 1,7Ah akkumuátor, koffer
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/4" |
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Szerszámbefogás | 1/4" |
| Nyomaték | 192 Nm |
| Ütésszám | 4200/perc |
| Fordulatszám | 3200/perc |
| Hossz | 129mm |
| Súly | 3kg |
Hasonló termékek
76.780 Ft
73.990 Ft
(58.260 Ft + ÁFA)
4%
Raktáron
75.830 Ft
(59.709 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
74.555 Ft
(58.705 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
73.460 Ft
(57.843 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
79.440 Ft
(62.551 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
79.880 Ft
(62.898 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
81.215 Ft
(63.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.100 Ft
(64.646 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat