Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF622N-XJ
18V-os XR Li-Ion kefe-nélküli gipszkarton-csavarozó a hatékony rögzítéshez
Erőteljes 2000rpm kefe-nélküli- motor segíti a csavarok hatékony behajtását 6.15 mm-ig biztosítva a maximális teljesítményt és egy kompakt eszközt
A kuplung ismétlődő csavarbeállítást tesz lehetővé
A kapcsoló rögzítés lehetővé teszi a munkavégzést a kapcsoló folyamatos tartása nélkül is
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | 1/4" |
| Max nyomaték | 11/34 Kemény/Lágy Nm |
| Leadott teljesítmény | 850 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 2000 /perc |
| Legnagyobb csavarátmérő | 6.15 mm |
| Szerszámbefogó | Hex 6.35 mm |
| Tömeg | 1.7 kg |
| Hosszúság | 255 mm |
| Magasság | 205 mm |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 74 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 85 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Fej hossz | 225 mm |
Hasonló termékek
76.330 Ft
(60.102 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
76.780 Ft
73.990 Ft
(58.260 Ft + ÁFA)
4%
Raktáron
74.555 Ft
(58.705 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
73.460 Ft
(57.843 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
79.440 Ft
(62.551 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
79.880 Ft
(62.898 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
70.480 Ft
(55.496 Ft + ÁFA)
Raktáron
81.215 Ft
(63.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat