Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF921N-XJ
DeWalt DCF921N-XJ 18V akkus ütvecsavarozó, szénkefe nélküli motorral
Optimalizált ütközési mechanizmus, könnyű kialakítás, gumírozott markolat
Teljesen fém hajtómű, LED-es munkalámpa, ideális szűk helyeken végzett munkához
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/2" |
| Feszültség | 18 V |
| Ütésszám | 0 - 3 550 ütés/perc |
| Maximális nyomaték | 406 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 2000 ford./perc |
| Súly | 1,5 kg |
Hasonló termékek
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.100 Ft
(64.646 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
83.875 Ft
(66.043 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
84.320 Ft
(66.394 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
81.215 Ft
(63.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
85.075 Ft
(66.988 Ft + ÁFA)
Raktáron
85.205 Ft
(67.091 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat