Csomagajánlatok
DEWALT DCF922
Összesen:
70.820 Ft
(55.764 Ft + ÁFA)
helyett
66.190 Ft
(52.118 Ft + ÁFA)
Kedvezmény:
7%
Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF922N-XJ
406 Nm csúcsnyomatékot mindössze 125 mm-es hosszban, ami könnyű kezelhetőséget biztosít az erő feláldozása nélkül.
4 üzemmód (csavarok / horgonycsavarok, precíziós kulcs, nagy sebesség alapú).
LED-es lámpa gyenge fényviszonyok melletti munkavégzéshez.
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/2" |
| Feszültség | 18 V |
| Ütésszám | 0 - 3 550 ütés/perc |
| Maximális nyomaték | 406 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 2000 ford./perc |
| Súly | 1,1 kg |
Hasonló termékek
68.565 Ft
(53.988 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
68.720 Ft
(54.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
68.720 Ft
(54.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
65.950 Ft
(51.929 Ft + ÁFA)
Raktáron
65.810 Ft
(51.819 Ft + ÁFA)
Raktáron
70.480 Ft
(55.496 Ft + ÁFA)
Raktáron
63.980 Ft
(50.378 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat