Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD805NT-XJ fúrócsavarozó
- Fém tokmány 13 mm - es kapacitással és nagy tartóssággal
- Teljesen fémből készült, kétfokozatú sebességváltó a tökéletes erőátvitelhez optimálisan hangolva
- Fejlett, elforgatható LED - es munkaterület-világítás 3 pozícióban állítható
- 15 nyomatékbeállítási pozíció a maximális pontosság érdekében
- Szénkefementes motor a nagyobb teljesítmény, hatékonyság és tartósság érdekében
- Ergonomikus markolat a kényelmes hosszú távú használathoz
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 13 mm |
| Max. forgatónyomaték | 94 / 34 Nm |
| Ütésjárati fordulatszám 1. fokozatban | 650 / perc |
| Ütésjárati fordulatszám 2. fokozatban | 2000 / perc |
| Max. ütésszám | 34 000 / perc |
| Fúrásteljesítmény fában | 40 mm |
| Fúrásteljesítmény betonban | 13 mm |
| Fúrásteljesítmény fémben | 13 mm |
| Szerszámbefogás | 1.5 - 13 mm |
| Csomag tartalma | akkus fúrócsavarozó, TSTAK koffer |
Hasonló termékek
73.460 Ft
(57.843 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
74.555 Ft
(58.705 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
75.830 Ft
(59.709 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
76.330 Ft
(60.102 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
76.780 Ft
73.990 Ft
(58.260 Ft + ÁFA)
4%
Raktáron
70.480 Ft
(55.496 Ft + ÁFA)
Raktáron
68.720 Ft
(54.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
68.720 Ft
(54.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat