Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD701D2-QW
LED-es világítás, hogy kevésbé jó fényviszonyok között is könnyű legyen a munkavégzés.
A hatékony kefe nélküli motor 15 százalékkal több működési időt eredményez.
10 mm-es kulcsnélküli automata tokmány a gyors és egyszerű kicseréléshez.
A 12 voltos szerszámok és akkumulátorok 100% -ban kompatibilisek a meglévő 10,8 voltos termékekkel.
Tartozékok: 2 db 12V 2,0Ah Li-Ion akkumulátor, akkutöltő, koffer
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | 13 mm |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Feszültség | 12V |
| Akkumulátor kapacitás | 2.0 Ah |
| Max nyomaték | 57 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0-425, 0-1500 /perc |
| Tokmány kapacitás | 1-10 mm |
| Fúrás teljesítmény [fa] | 20 mm |
| Fúrás teljesítmény [fém] | 10 mm |
| Tömeg | 3.5 kg |
Hasonló termékek
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.100 Ft
(64.646 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
83.875 Ft
(66.043 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
84.320 Ft
(66.394 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
81.215 Ft
(63.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
85.075 Ft
(66.988 Ft + ÁFA)
Raktáron
85.205 Ft
(67.091 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat