Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD703NT-XJ
Kompakt és könnyű kialakítás a nagyobb kényelem érdekében.
Súly 0,7 kg (csak a gépház), maximális használati kényelem.
Különböző fejek a maximális sokoldalúság érdekében.
Excentrikus orsó a falhoz egy síkban történő csavarozáshoz / Derékszögű orsó csavarozása korlátozott területeken / Kulcs nélküli tokmány minden fúró
Tartozékok: 4 cserélhető fej, övhorog, TSTAK tok.
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | 10 mm |
| Max pár (kemény) | 57,5 Nm |
| Max pár (lágy) | 25,5 Nm |
| Max. Fúrás átmérője - Fa | 20 mm |
| Maximális vágási kapacitás - fém | 10 mm |
| Terhelés nélküli fordulatszám | 1500 ford./perc |
| Kimeneti teljesítmény | 250 W |
| Sebesség száma | 2 |
| Orsó kapacitása | 10 mm |
Hasonló termékek
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.100 Ft
(64.646 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
83.875 Ft
(66.043 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
84.320 Ft
(66.394 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
81.215 Ft
(63.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
85.075 Ft
(66.988 Ft + ÁFA)
Raktáron
85.205 Ft
(67.091 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat