Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD790D2-QW
18V-os XR Li-Ion-os kompakt csavarozó, 2Ah-s XR Li-Ion akkumulátor technológiával
15 nyomaték állítási lehetőség, csavarozás különféle anyagokba különböző méretű csavarokkal
Kefe nélküli motor technológia kiváló hatékonyság
Univerzális töltő 10,8,14.4 és 18V-os XR Li-Ion akkumulátorok töltésére is alkalmas
Tartozékok: 2 x 2Ah XR Li-Ion akkumulátor, univerzális töltő, öv akasztó, mágneses bit tartó, koffer
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | 13 mm |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | 2.0 Ah |
| Max Nyomaték (kemény) | 60 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 23 Nm |
| Leadott teljesítmény | 360 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-600/2000 /perc |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 38 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Tömeg | 4kg |
| Hosszúság | 181 mm |
| Magasság | 218 mm |
| Mélység | 67 mm |
| Hangnyomás | 76 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 87 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Kéz/Kar vibráció - fém fúrásnál | 2.8 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - csavarozásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
Hasonló termékek
90.050 Ft
(70.906 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.050 Ft
(70.906 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.755 Ft
(71.461 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
89.425 Ft
(70.413 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
89.425 Ft
(70.413 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
92.420 Ft
(72.772 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
92.420 Ft
(72.772 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat