Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD795D2-QW,
18.0V.-os XR Li-Ion-os kompakt ütvefúró-csavarozó,2.0Ah-s XR Li-Ion akkumulátor technológiával
15 nyomaték állítási lehetőség, csavarozás különféle anyagokba különböző méretű csavarokkal
Intelligens kapcsoló kialakítás lehetővé teszi a teljes ellenőrzést az alkalmazásnak megfelelően
Az univerzális töltő 10,8,14.4 és 18V-os XR Li-Ion akkumulátorok töltésére alkalmas
Tartozékok: 2 x 2.0Ah XR Li-Ion akkumulátor töltésszintjelzővel, univerzális töltő, öv akasztó, mágneses bit tartó, TSTAK tároló
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 13 mm |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | 2.0 Ah |
| Max Nyomaték (kemény) | 60 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 23 Nm |
| Leadott teljesítmény | 360 W |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 38 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Fúrásteljesítmény [kőzet] | 13 mm |
| Tömeg | 4,5 kg |
| Hosszúság | 197 mm |
| Magasság | 218 mm |
| Szélesség | 67 mm |
| Hangnyomás | 90 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 101 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 23 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 3 (Vibráció) | <2.6 HU m/s2 |
Hasonló termékek
89.425 Ft
(70.413 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.050 Ft
(70.906 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.050 Ft
(70.906 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.310 Ft
(71.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.755 Ft
(71.461 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
