Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF512N-XJ
Ez a tartós szénkefementes akkumulátoros 1/2"-es racsnis csavarkulcs egyenletes teljesítményt nyújt a nehéz projektekhez
A gyors működésű racsni segítségével gyorsan meghúzhatja és eltávolíthatja az anyákat, csavarokat és más kötőelemeket akár szűk munkaterületeken is.
Ez az elektromos szerszám az autóipartól egyéb iparágakig, az alkalmazások széles skáláját képes kezelni a 95 Nm maximális nyomatékot leadó szénkefe nélküli motorral, és lehetővé teszi a kézi működtetést is
A racsni üveggel töltött nejlon háza segít megelőzni a durva autóipari oldószerek és vegyszerek hatásait
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/2" |
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Forgatónyomaték | 95 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 250 1/min |
| Szerszám felfogatás | 1/2 inch |
| Motor típusa | Szénkefementes |
| Akkumulátor típus | DCB 18V, DCBP 18V Powerstack |
Hasonló termékek
90.310 Ft
(71.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.050 Ft
(70.906 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.050 Ft
(70.906 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
89.425 Ft
(70.413 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
89.425 Ft
(70.413 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
92.420 Ft
(72.772 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
92.420 Ft
(72.772 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
