Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD708D2T-QW
DeWalt akkus fúrócsavarozó a legszűkebb helyekre tervezve
2 sebességes, 15-féle nyomaték beállítás, a munkaterület LED megvilágítása
A szénkefe nélküli motor 65 Nm nyomatékot ad le a csak 160 mm hosszú fúrócsavarozóban
Tartozékok: 2 db 2.0 Ah-s XR Li-ion akkumulátor, 18 V-os XR töltő, koffer
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | 13 mm |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Hosszúság | 160 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 30 mm |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Súly | 4kg |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Tokmánykapacitás | 13 mm |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Max Nyomaték (kemény) | 65 Nm |
| Magasság | 201 mm |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - fém fúrásnál | <2.5 m/s2 |
| Akkumulátor kapacitás | 2 Ah |
| Üresjárati fordulatszám | 0-450 / 0-1650 /perc |
| Hangnyomás | 73 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 84 dB(A) |
| Max Nyomaték (lágy) | 26 Nm |
Hasonló termékek
90.050 Ft
(70.906 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.310 Ft
(71.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
89.425 Ft
(70.413 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
89.425 Ft
(70.413 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.755 Ft
(71.461 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
92.420 Ft
(72.772 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat