Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD778D2T-QW
13 mm-es, egykezes működtetésű gyorstokmány automatikus tengelyrögzítővel megkönnyitve ezzel a bit cserét
2 mechanikus sebességfokozat, elektronikus fordulatszám szabályozás, forgásirány váltás
15 fokozatban állítható precíz nyomatékkuplung minőségi csavarozáshoz
Tartozékok: 2 db 18V 2Ah XR Li-Ion akkumulátor, 1 db univerzális XR gyorstöltő, TSTAK koffer
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 13 mm |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | 2 Ah |
| Max Nyomaték (kemény) | 65 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 26 Nm |
| Leadott teljesítmény | 340 W |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 30 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Fúrásteljesítmény [kőzet] | 13 mm |
| Tömeg | 4kg |
| Hosszúság | 204 mm |
| Magasság | 198 mm |
| Szélesség | 67 mm |
| Hangnyomás | 87 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 98 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Kéz/Kar vibráció - fém fúrásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 14 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - csavarozásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 3 (Vibráció) | 1.5 HU m/s2 |
Hasonló termékek
90.050 Ft
(70.906 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.310 Ft
(71.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
89.425 Ft
(70.413 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
89.425 Ft
(70.413 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.755 Ft
(71.461 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat