Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD709D2T-QW
A DEWALT DCD709D2T-QW 3 mm-es, egykezes működtetésű gyorstokmány automatikus tengelyrögzítővel megkönnyítve ezzel a bit cserét. 2 mechanikus sebességfokozat, elektronikus fordulatszám szabályozás, forgásirány váltás. Intelligens kapcsoló a jobb szabályozás érdekében. 16 fokozatban állítható precíz nyomaték kuplung minőségi csavarozáshoz.
Ennek a szerszámnak a lényege a kefe nélküli motor, amely lehetővé teszi a fúró hatékony használatát. A szerszám az akkumulátor minden energiáját felhasználja, amikor szüksége van rá. Mindeközben csökkenti a folyamatos karbantartás szükségességét a termelt hő mennyiségének csökkentésével. A kefe nélküli motorrendszer létrehozásának technológiája tökéletes szimmetriát tesz lehetővé az akkumulátor töltöttsége és a használat között, így biztosítva, hogy minden szükséges energiát akkor kapjon, amikor szüksége van rá.
Tartozékok:
2 db 2Ah akkumulátor
Töltő
Koffer
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 13 mm |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 2 Ah |
| Max Nyomaték (kemény) | 65 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 26Nm |
| Ütésszám | 0-7650/0-28050 ütés/perc |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 30 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Fúrásteljesítmény [kőzet] | 13 mm |
| Tömeg | 4 kg |
| Hosszúság | 175 mm |
| Hangnyomás | 88 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 99 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Kéz/Kar vibráció - fém fúrásnál | 3 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 15 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 2.9 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - csavarozásnál | <2.5 m/s2 |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
