Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF601D2-QW
A DeWalt DCF601D2-QW akkus fúrócsavarozó típusú csavarbehajtó olyan kötőelemeknél ideális, amelyekhez tengelykapcsoló szükséges
Mindössze 122 mm hosszúságával elegendő teljesítményt ad le a munka elvégzéséhez
15-féle nyomaték, tengelyrögzítő, valamint 3 LED-kijelző az orron
1/4" bitbefogással
Tartozékok: 2x 2Ah akkumulátor, 1x Töltő, 1x Hordtáska
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | 1/4" |
| Akkumulátor feszültség | 12 V |
| Akku | Li-ion 2.0Ah |
| Forgatónyomaték | 8 Nm |
| Furatátmérő acélban | 10 mm |
| Furatátmérő fában | 21 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 1500 - 2250 1/min |
| Szerszám felfogatás | 1/4 inch |
| Nyomaték beállítások | 15 |
| Percenkénti ütésszám | 0 - 1100 rpm |
| Súly | 3,3 kg |
Hasonló termékek
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
86.960 Ft
(68.472 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
89.425 Ft
(70.413 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
89.425 Ft
(70.413 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
85.810 Ft
(67.567 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.050 Ft
(70.906 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
