Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK2026P2T-QW akkus gépszett
A DEWALT legújabb kétgépes szettje. Jól bevált gépek, egy csomagban, akksival, töltővel, jó áron. DCD805, DCG405, 2 db DCB184, DCB1104-es töltő és TSTAK koffer.
DEWALT DCD805NT-XJ fúrócsavarozó
- Fém tokmány 13 mm - es kapacitással és nagy tartóssággal
- Teljesen fémből készült, kétfokozatú sebességváltó a tökéletes erőátvitelhez optimálisan hangolva
- Fejlett, elforgatható LED - es munkaterület-világítás 3 pozícióban állítható
- 15 nyomatékbeállítási pozíció a maximális pontosság érdekében
- Szénkefementes motor a nagyobb teljesítmény, hatékonyság és tartósság érdekében
- Ergonomikus markolat a kényelmes hosszú távú használathoz
DEWALT DCG405N-XJ
- Elektronikus motorfék a gép kikapcsolásakor gyorsan leállítja a hajtást
- Az elektronikus visszarúgásgátló rendszer megakadályozza az erős visszarúgást, ha a penge beleragadna az anyagba
- Egy speciális háló megakadályozza, hogy a durva szennyeződések beszívódjanak a motorba
Tartozékok: 2 állású oldalsó fogantyú, kulcs nélkül állítható védősapka, levélváltó kulcs
Ez a szett a két gép mellett tartalmaz még 2 db 5.0 Ah-s akksit, egy 4A-s töltőt, mindezt TSTAK kofferben szállítva.
| DCG405 adatai | |
| Üresjárati fordulatszám | 9000 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 1.8 kg |
| Hosszúság | 310 mm |
| Kéz/kar vibráció - köszörülés | 4.1 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - csiszolás | 2.7 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 83 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 94 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Leadott teljesítmény | 800 W |
| DCD805 adatai | |
| Max. forgatónyomaték | 94 / 34 Nm |
| Ütésjárati fordulatszám 1. fokozatban | 650 / perc |
| Ütésjárati fordulatszám 2. fokozatban | 2000 / perc |
| Max. ütésszám | 34 000 / perc |
| Fúrásteljesítmény fában | 40 mm |
| Fúrásteljesítmény betonban | 13 mm |
| Fúrásteljesítmény fémben | 13 mm |
| Szerszámbefogás | 1.5 - 13 mm |
Hasonló termékek
191.275 Ft
(150.610 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
193.130 Ft
(152.071 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
189.900 Ft
(149.528 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
194.080 Ft
(152.819 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
184.840 Ft
(145.543 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
182.470 Ft
(143.677 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
180.100 Ft
(141.811 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
178.350 Ft
(140.433 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
175.360 Ft
(138.079 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
208.535 Ft
(164.201 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat