Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK285M2-QW
DeWalt DCD785 ütvefúró-csavarozó
2 mechanikus sebesség, teljes fém hajtóműszerkezet a hosszú élettartam érdekében
14 nyomaték állítási lehetőség, a csavarozási feladatok megkönnyítésére különféle anyagokba különböző méretű csavarokkal
Egykezes 13 mm-es kulcsnélküli tokmány
LED világítás, késleltető funkcióval ellátva
DeWalt DCF885 ütve-csavarbehajtó
Teljes fém hajtómű, hatékony átvitel, hosszú élettartam
Alumínium öntvény hajtóműház, jó hőelvezetés, hosszú élettartam
Intelligens indítókapcsoló, még nagyobb biztonság
6,35 mm-es "drop-in", szerszám nélküli, hatlapú befogó gyors, egykezes működtetést tesz lehetővé
Tartozék: 2 x 4.0Ah Li-ion Akkumulátor, univerzális töltő, DS150 Tough System tároló koffer
| DCD785 Ütvefúró-csavarbehajtó | |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Max Nyomaték (kemény) | 60 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 23 Nm |
| Leadott teljesítmény | 350 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-600/2000 /perc |
| Ütésszám | 0-10200/34000 ütés/perc |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 38 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Fúrásteljesítmény [kőzet] | 13 mm |
| Tömeg | 1.60 kg |
| Hosszúság | 202 mm |
| Magasság | 218 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Hangnyomás | 89 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 100 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 15 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 3 (Vibráció) | 2.5 m/s2 |
| DCF885 Ütvecsavarbehajtó | |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Max nyomaték | 155 Nm |
| Leadott teljesítmény | 250 W |
| Üresjárati fordulatszám | 2800 /perc |
| Ütésszám percenként | 3200 /perc |
| Max. csavarátmérő | M12 |
| Szerszámbefogó | 1/4" (6.35 mm) |
| Tömeg | 1.3 kg |
| Hosszúság | 141 mm |
| Magasság | 217 mm |
| Kéz/kar vibráció - ütőerő | 15.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 2.2 m/s2 |
| Hangnyomás | 90 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 101 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
191.945 Ft
(151.138 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
189.900 Ft
(149.528 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
193.130 Ft
(152.071 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
194.080 Ft
(152.819 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
184.840 Ft
(145.543 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
182.470 Ft
(143.677 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
180.100 Ft
(141.811 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
178.350 Ft
(140.433 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
175.360 Ft
(138.079 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
208.535 Ft
(164.201 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat