Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK2080P2T-QW
DeWalt DCD796 ütvefúró-csavarozó
2 mechanikus sebesség
Fúró-csavarozó és ütvefúró üzemmód
15 nyomaték állítási lehetőség
Új 3 pozíciójú Led világítás
DeWalt DCG405 sarokcsiszoló
Az elektronikus fék megállítja az eszközt a biztonsági retesz kioldódáskor
Elektronikus tengelykapcsoló
A hátsó fedél csökkenti a motoron átjutó por mennyiségét
Gumírozott felületkezelés
Tartozékok: 2 db 5.0Ah akkumulátor, 1 db Gyorstöltő, 1 db TSTAK VI koffer
| DeWalt DCD796 ütvefúró-csavarozó | |
| Leadott teljesítmény | 460 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 550/2000 ford/perc |
| Ütésszám | 0 - 9350/34000 ütés/perc |
| Tokmány kapacitás | 1,5 - 13 mm |
| Max. nyomaték | 70 Nm |
| Max. fúrási kapacitás (fa) | 40 mm |
| Max. fúrási kapacitás (fém) | 13 mm |
| Súly | 1,6 kg |
| DeWalt DCG405 sarokcsiszoló | |
| Felvett teljesítmény | 1000 W |
| Üresjárati fordulatszám | 9000 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 1.9 kg |
Hasonló termékek
182.470 Ft
(143.677 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
180.100 Ft
(141.811 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
189.900 Ft
(149.528 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
191.275 Ft
(150.610 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
178.350 Ft
(140.433 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
191.945 Ft
(151.138 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
193.130 Ft
(152.071 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
194.080 Ft
(152.819 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
175.360 Ft
(138.079 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
173.080 Ft
(136.283 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat