Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK268P2T-QW
DeWalt DCD791 fúrócsavarozó
2 mechanikus sebesség,teljes fém szerkezet a hosszú élettartam érdekében.
15 nyomaték állítási lehetőség,csavarozás különféle anyagokba különböző méretű csavarokkal.
Intelligens kapcsoló kialakítás lehetővé teszi a teljes ellenőrzést az alkalmazásnak megfelelően.
DeWalt DCF887 ütvecsavarozó
A 3 sebességfokozat és a nyomaték állítási lehetőség precíz munkavégzést tesz lehetővé.
Csavarozás során a precíziós behajtási mód segít elkerülni, hogy kárt okozzunk az anyagban vagy a rögzítőben.
Az 1/4" 6.35mm-es bitbefogás, egykezes gyors cserét tesz lehetővé.
Tartozékok: DCD791 fúró-csavarozó, DCF887 Ütvecsavarozó, 2db 5.0Ah LI-Ion akkumulátor, univerzális töltő, TSTAK II koffer
| DeWalt DCD791 fúrócsavarozó | |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | 5.0 Ah |
| Max Nyomaték (kemény) | 70 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 27 Nm |
| Leadott teljesítmény | 460 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-550/2000 /perc |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 40 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Hosszúság | 173 mm |
| Magasság | 203 mm |
| Hangnyomás | 76 dB(A) |
| Tömeg | 1.5 kg |
| DeWalt DCF887 ütvecsavarozó | |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | 5.0 Ah |
| Max nyomaték | 205 Nm |
| Leadott teljesítmény | 400 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1000, 0-2800, 0-3250 /perc |
| Ütésszám percenként | 0 - 3800 /perc |
| Max. csavarátmérő | TBC |
| Szerszámbefogó | 6.35mm (1/4") |
| Hosszúság | 134 mm |
| Magasság | 225 mm |
| Hangnyomás | 96 dB(A) |
| Tömeg | 1.34 kg |
Hasonló termékek
173.080 Ft
(136.283 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
175.360 Ft
(138.079 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
160.950 Ft
(126.732 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
178.350 Ft
(140.433 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
159.955 Ft
(125.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
180.100 Ft
(141.811 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
182.470 Ft
(143.677 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
184.840 Ft
(145.543 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
189.900 Ft
(149.528 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
191.275 Ft
(150.610 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat