Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK2061P2T-QW akkus gépszett
DCD708 fúró-csavarozó:
- 2 sebességes, 15-féle nyomaték beállítás
- a munkaterület LED megvilágítása
- a szénkefe nélküli motor 65 Nm nyomatékot ad le a csak 160 mm hosszú fúrócsavarozóban
- fém áttételek
DCF809 akkus ütvecsavarozó:
- 125 mm hosszúsága lehetővé teszi, hogy még kisebb helyeken dolgozzunk vele
- 3 db LED-es lámpa tökéletesen megvilágítja a munkaterületet
- ergonomikus kialakítású, gumibetétes fogantyú csökkenti a felületi vibrációt
- övcsipesszel szállítva
XR akkutechnológia:
- Az 5.0 Ah-s akkumulátoroknak azonos a méretük és súlyuk, mint a 3.0 Ah-s akkumulátoroknak
- Töltöttség jelzővel (nem minden akkunál), amely informálja a professzionális felhasználókat, hogy az akkumulátor rendelkezik elég erővel a feladat befejezéséhez
- Túlterhelés, túlmelegedés és mélykisülés elleni védelem
- Nincs memóriahatás és állás közbeni lemerülés, amely maximális produktivitást és kevés állásidőt eredményez
| DCD708 | |
| Max. nyomaték (kemény) | 65 Nm |
| Max. nyomaték (lágy) | 26 Nm |
| Üresjárati fordulatszám HU | 0-450 / 0-1650 / perc |
| Tokmánykapacitás | 1.5 - 13 mm |
| Fúrásteljesítmény (fa) | 30 mm |
| Tömeg | 1.1 kg |
| Hosszúság | 160 mm |
| DCF809 | |
| Feszültség | 18V |
| Maximális nyomaték | 190 Nm |
| Üresjáratifordulatszám | 0 - 2800 rpm (fordulat / perc) |
| Percenkénti ütésszám | 0 - 3200 ipm |
| Bitbefogó | 1/4" (6.35 mm) |
| Súly | 1.5 kg |
Hasonló termékek
175.360 Ft
(138.079 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
169.435 Ft
(133.413 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
178.350 Ft
(140.433 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
180.100 Ft
(141.811 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
182.470 Ft
(143.677 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
184.840 Ft
(145.543 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
160.950 Ft
(126.732 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
159.955 Ft
(125.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
189.900 Ft
(149.528 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
191.275 Ft
(150.610 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat