Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD800E1T-QW
Fejlett, elforgatható LED-es munkaterület-világítás 3 pozícióban állítható
Teljesen fémből készült, kétfokozatú sebességváltó a tökéletes erőátvitelhez optimálisan hangolt sebességváltóval
Szénkefementes motor a nagyobb teljesítmény, hatékonyság és tartósság érdekében
15 nyomatékbeállítási pozíció a maximális pontosság érdekében
Tartozékok: 1x Új generációs 1,7Ah/18V PowerStack™ akkumulátor, 1x töltő, TSTAK koffer
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | 13 mm |
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Teljesítmény | 820 W |
| Max nyomaték kemény/lágy anyag | 90 / 34 Nm |
| Fordulatszám | 0 - 650 /2000 /perc |
| Ütésszám | 0 - 9350 /34000 / perc |
| Fúrásteljesítmény (fa /fém) | 40 /13 mm |
| Tokmánykapacitás | 1,5 - 13 mm |
Hasonló termékek
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.435 Ft
(86.169 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.615 Ft
(86.311 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
110.190 Ft
(86.764 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat