Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF892N-XJ
Az ultrakompakt, könnyű kialakítás lehetővé teszi a szűk helyeken való használatát, a gyűrűs négyzet alakú meghajtónak köszönhetően gyors aljzatcserét tesz lehetővé
A változó trigger lehetővé teszi az összes alkalmazás teljes vezérlését
A hatékony kefe nélküli motor nagy teljesítményt nyújt, meghosszabbítja a szerszám élettartamát és sokkal rövidebb tervezést tesz lehetővé
Világos fehér LED késleltetési funkcióval a jobb láthatóság és funkcionalitás érdekében, most fényerőszabályzóval, így a környezetnek megfelelően tompíthatja vagy kikapcsolhatja a fényt
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/2" |
| Feszültség | 18V |
| Üllő mérete | 1/2" |
| Rögzítési nyomaték | 812 Nm |
| Kitörési nyomaték | 1152 Nm |
| Teljes hossz | 175 mm |
| Square Drive | Reteszelő tű |
| Súly | 1,6 kg |
Hasonló termékek
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
105.400 Ft
(82.992 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
105.180 Ft
(82.819 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
108.730 Ft
(85.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
104.510 Ft
(82.291 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat