Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF901P1G-QW
könnyű és kompakt ütvecsavarozó 1/2"-es szögletes rögzítéssel, gumiborítással az akkumulátor számára - véd a sérülésektől
nagy teljesítményű kefe nélküli motor akár 340 Nm nyomatékkal
a kefe nélküli motor az alacsonyabb súrlódásnak köszönhetően alacsonyabb energiaveszteséggel rendelkezik - tovább tud működni egy akkumulátortöltéssel, és sokkal hosszabb élettartam jellemzi
a meghúzási nyomatékot a kioldóval lehet beállítani
| Akkumulátor feszültség | 12V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/2" |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 2.5 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 3 m/s2 |
| Tömeg | 3,6 kg |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Hosszúság | 132 mm |
| Max nyomaték | 340 Nm |
| Kéz/kar vibráció - ütőerő | 16.3 m/s2 |
| Ütésszám percenként | 3250 /perc |
| Akkumulátor kapacitás | 5 Ah |
| Hangnyomás | 89 dB(A) |
Hasonló termékek
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
108.730 Ft
(85.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.435 Ft
(86.169 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.615 Ft
(86.311 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
110.190 Ft
(86.764 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
110.945 Ft
(87.358 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
111.375 Ft
(87.697 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat