Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF899HN-XJ
Nagy teljesítményű, ventilátor hűtésű motor, 950 Nm folyamatos nyomaték értékkel, percenként 2400 forgás irányú ütés/perc
Akár 1625Nm "lazító" nyomaték biztosítja a legszorosabb csavarok eltávolítását
A 3 sebesség és nyomaték beállítások által az eszköz megfelelő a legkülönbözőbb feladatok elvégzéséhez
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 3/4" |
| Max nyomaték | 135 / 400 / 950 Nm |
| Leadott teljesítmény | 610 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 400 / 1200 /1900 /perc |
| Ütésszám percenként | 0 - 2400 /perc |
| Max. csavarátmérő | M20 |
| Tömeg | 3.3 kg |
| Hosszúság | 224 mm |
| Kéz/kar vibráció - ütőerő | 13 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 5.9 m/s2 |
| Hangnyomás | 101 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 112 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | 5.0 Ah |
| Max. Nyomaték | 950 Nm |
| Lazító nyomaték | 1625 Nm |
| Szerszámbefogó | 1/2" |
| Magasság | 278 mm |
Hasonló termékek
109.435 Ft
(86.169 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
110.190 Ft
(86.764 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
108.730 Ft
(85.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
110.945 Ft
(87.358 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
111.375 Ft
(87.697 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
112.560 Ft
(88.630 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
112.580 Ft
(88.646 Ft + ÁFA)
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat