Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF891NT-XJ
DeWalt DCF891NT-XJ 18V 1/2"-os akkus ütvecsavarozó. 1152 Nm csúcsnyomatékkal, folyamatos nyomatéka 812 Nm. A kompakt és könnyű kialakítás, mindössze 175 mm hosszú, lehetővé teszi a szűk helyeken való könnyebb használatot.
A DeWalt DCF891 rögzítő csapos szerszámtartóval rendelkezik, amely biztonságosabban tartja a foglalatokat.
Ez a kiszerelés akku és töltő nélkül kerül kiszállításra
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/2" |
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Forgatónyomaték | 812 Nm |
| Névleges ütésszám | 0 - 3250 1/min |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 2000 1/min |
| Szerszám felfogatás | 1/2" |
| Motor típusa | Szénkefementes |
| Súly | 1.6 kg |
Hasonló termékek
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
105.400 Ft
(82.992 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
105.180 Ft
(82.819 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
108.730 Ft
(85.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
104.510 Ft
(82.291 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat