Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF512D1G-QW
Ez a tartós szénkefementes akkumulátoros 1/2"-es racsnis csavarkulcs egyenletes teljesítményt nyújt a nehéz projektekhez.
A gyors működésű racsni segítségével gyorsan meghúzhatja és eltávolíthatja az anyákat, csavarokat és más kötőelemeket akár szűk munkaterületeken is.
Ez az elektromos szerszám az autóipartól egyéb iparágakig, az alkalmazások széles skáláját képes kezelni a 95 Nm maximális nyomatékot leadó szénkefe nélküli motorral, és lehetővé teszi a kézi működtetést is.
Tartozékok: DCF512N akkus racsnis csavarkulcs, akkumulátor (gumírozott széria) 18V 2Ah , töltő.
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | 1/2" |
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Forgatónyomaték | 95 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 250 1/min |
| Szerszám felfogatás | 1/2 inch |
| Motor típusa | Szénkefementes |
| Akkumulátor típus | DCB183G |
Hasonló termékek
109.615 Ft
(86.311 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
108.730 Ft
(85.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
110.190 Ft
(86.764 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
110.945 Ft
(87.358 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
111.375 Ft
(87.697 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat