Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD791D2-QW
2 mechanikus sebesség, teljes fém szerkezet a hosszú élettartam érdekében
15 nyomaték állítási lehetőség, csavarozás különféle anyagokba különböző méretű csavarokkal
Ergonomikus kialakítás és gumírozott fogantyú a megnövelt munkavégzési kényelem érdekében
Tartozékok: 2db 2.0Ah XR Li-Ion akkumulátor töltésszint jelzővel, univerzális töltő, övakasztó, mágneses bit tartó, TSTAK tároló
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | 13 mm |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | 2.0 Ah |
| Max Nyomaték (kemény) | 70 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 27 Nm |
| Leadott teljesítmény | 460 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-550/2000 /perc |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 40 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Tömeg | 1.5 kg |
| Hosszúság | 173 mm |
| Magasság | 203 mm |
| Hangnyomás | 76 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 87 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Kéz/Kar vibráció - fém fúrásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - csavarozásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
Hasonló termékek
109.615 Ft
(86.311 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
110.945 Ft
(87.358 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.435 Ft
(86.169 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
111.375 Ft
(87.697 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
108.730 Ft
(85.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
112.560 Ft
(88.630 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
112.580 Ft
(88.646 Ft + ÁFA)
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat