Leírás és Paraméterek
DEWALT D25773K-QS
Ideális horony rögzítéséhez, valamint betonban és falazatban 12 és 52 mm közötti furatok készítéséhez
Fúrás 150 mm-ig
Az elfordulásgátló rendszer a szerszámvezérlés elvesztését észleli, és azonnal reagál a teljesítményre
Elektronikus változtatható sebesség és ütközési energia szabályozás
Tartozékok: állítható oldalfogantyú: koffer
| Tokmány típusa | SDS Max |
| Ütő funkció | Van |
| Felvett teljesítmény | 1700W |
| Ütőenergia (EPTA 05/2009) | 19,4J |
| Terhelt fordulatszám | 145-290/perc |
| Ütőenergia | 1105-2210/perc |
| Max. Fúrási kapacitás [Beton] | 52 mm |
| Max. Fúrási kapacitás [kőzet] | 150 mm |
| Tömeg | 10,6 kg |
| Hossz/magasság/szélesség | 544/292/115 mm |
| Kéz / kar rezgés - Vésés | 9,0 m / s² |
| Szerszámtartó | SDS-Max |
| Kéz / kar rezgés - Kalapácsfúrás betonba | 12,4 m / s² |
| K 1 bizonytalanság (rezgés) | 1,5 m / s² |
| Kéz / kar rezgés – vésés | 11,7 m / s² |
| K 2 bizonytalanság (rezgés) | 1,5 mm |
| Hangnyomás | 100 dB (A) |
| A hangnyomás bizonytalansága | 3 dB (A) |
| Hangerő | 111 dB (A) |
| A hangteljesítmény bizonytalansága | 3 dB (A) |
Hasonló termékek
424.180 Ft
(334.000 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
428.920 Ft
(337.732 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
414.700 Ft
(326.535 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
444.010 Ft
(349.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
450.890 Ft
(355.031 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
457.355 Ft
(360.122 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
386.265 Ft
(304.146 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
385.875 Ft
(303.839 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
372.045 Ft
(292.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat