Leírás és Paraméterek
DEWALT DCH614X2-QW
Az elfordulásgátló rendszer érzékeli a szerszám irányításának elvesztését, és az áramellátás azonnali leállításával reagál
Kefe nélküli motor a jobb üzemidő és a kevesebb karbantartás érdekében
Vezeték nélküli szerszámvezérlő adó, amely lehetővé teszi a szerszám vezeték nélküli párosítását egy másik vezeték nélküli szerszámvezérlő eszközzel, például porelszívóval, automatikus aktiválás és kikapcsolás céljából
Perform & Protect: alacsony, 8,8m/s²-es rezgés, ami minimálisra csökkenti a felhasználó fáradtságát
Tartozékok: 2 db 9Ah akkumulátor, töltő, pótfogantyú, koffer
| Tokmány típusa | SDS Max |
| Ütő funkció | Van |
| Fúrásteljesítmény [fúrókoronával] | 125 mm |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Ütőenergia (EPTA 05/2009) | 10.5 J |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Tömeg | 14,4 kg |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 8.8 m/s2 |
| Hosszúság | 526 mm |
| Szerszámbefogó | SDS-Max |
| Kéz/kar vibráció - vésés | 8.1 m/s2 |
| Ütésszám | 1450-2900 /perc |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 45 mm |
| Magasság | 251 mm |
| Szélesség | 112 mm |
Hasonló termékek
457.355 Ft
(360.122 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
444.010 Ft
(349.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
428.920 Ft
(337.732 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
424.180 Ft
(334.000 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
414.700 Ft
(326.535 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
504.750 Ft
(397.441 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
504.750 Ft
(397.441 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
386.265 Ft
(304.146 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
385.875 Ft
(303.839 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat