Leírás és Paraméterek
DEWALT DCH481X2-QW
Az anti rotációs rendszer felismeri a szerszám feletti irányítás elvesztését és azonnal leállítja a motort
Vésés esetében forgás-stop üzemmód, fúrás esetében ütés üzemmód kikapcsolása, amennyiben gyémántkoronát használnak
A kefe nélküli motor, maximális teljesítményt nyújt minimális karbantartással
Kategóriájában a legjobb rezgéscsillapítással rendelkezik 9,4m/s2 csökkentve a munkavégzési fáradságot és növelve a termelékenységet
Tartozékok: 2 x 9.0Ah XR FLEXVOLT akkumulátor töltöttségszint jelzővel, univerzális töltő, állítható oldalfogantyú, tartós koffer
| Tokmány típusa | SDS Max |
| Ütő funkció | Van |
| Szerszámbefogó | SDS-Max |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Akkumulátor feszültség | 18/54 V |
| Ütőenergia (EPTA 05/2009) | 6.1 J |
| Terhelt fordulatszám | 540 /perc |
| Ütésszám | 3150 /perc |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 40 mm |
| Fúrásteljesítmény [marókoronával] | 65 mm |
| Fúrásteljesítmény [fúrókoronával] | 100 mm |
| Tömeg | 11,4 kg |
| Hosszúság | 502 mm |
| Magasság | 263 mm |
| Szélesség | 108 mm |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 9.4 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - vésés | 8.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 96 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 107 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
424.180 Ft
(334.000 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
428.920 Ft
(337.732 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
386.265 Ft
(304.146 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
385.875 Ft
(303.839 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
444.010 Ft
(349.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
450.890 Ft
(355.031 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
457.355 Ft
(360.122 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
372.045 Ft
(292.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat