Leírás és Paraméterek
DEWALT D25902K-QS
Aktív rezgéscsökkentő rendszer ellensúlyos, rugós felfüggesztéssel
Kényelmes, formatervezett kivitel, szűk helyeken is használható
Gyors vésőszár csere, a vésőszár 12 különböző pozícióban állítható
Elektronikus lágy indítás, pontos vésés a vésőszár elmozdulása nélkül
Tartozékok: Állítható oldalfogantyú, vésőszár, koffer
| Tokmány típusa | SDS Max |
| Ütő funkció | Van |
| Termék típus | Bontókalapács |
| Tápellátás | Vezetékes |
| Teljesítmény | 1001W - 2000W |
| Szerszámbefogó | SDS Max |
| Felvett teljesítmény | 1550 W |
| Leadott teljesítmény | 750 W |
| Ütésszám | 1050-2100 /perc |
| Ütőenergia (EPTA 05/2009) | 19 J |
| Hosszúság | 690 mm |
| Magasság | 250 mm |
| Szélesség | 127 mm |
| Tömeg | 10.5 kg |
Hasonló termékek
372.045 Ft
(292.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
372.045 Ft
(292.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
385.875 Ft
(303.839 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
386.265 Ft
(304.146 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
345.045 Ft
(271.689 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
338.870 Ft
(266.827 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
338.870 Ft
(266.827 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat