Leírás és Paraméterek
DEWALT DCH417X2-QW
Kategóriájában vezető nagy sebességű fúrási teljesítmény több, mint 74 furatnál (18 mm Ø x 80 mm) töltéssel
Kefe nélküli motor nagy kapacitású XR FLEXVOLT 9,0Ah 18V/54V (ajánlott) lítium-ion akkumulátorral az extrém üzemidőért és csökkentett karbantartásért
Perform & Protect: kategóriájában a legjobb vibráció, 6,3 m/s², minimálisra csökkenti a felhasználó fáradtságát
Ideális horgonyok fúrásához és lyukak rögzítéséhez betonba, téglába és falazatba 4 mm-től 32 mm-ig
Tartozékok: 2 x 9,0 Ah akkuval, töltő, koffer, vésőszár készlet
| Tokmány típusa | SDS plus |
| Ütő funkció | Van |
| Ütőenergia (EPTA 05/2009) | 4.5 J |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 13,5 kg |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 6.3 m/s2 |
| Szerszámbefogó | SDS-Plus |
| Kéz/kar vibráció - vésés | 5.2 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Max. Fúrási kapacitás - beton | 32mm |
| Max. Fúrási kapacitás - fa | 32mm |
| Max. Fúrási kapacitás - fém | 13mm |
Hasonló termékek
450.890 Ft
(355.031 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
457.355 Ft
(360.122 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
428.920 Ft
(337.732 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
424.180 Ft
(334.000 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
414.700 Ft
(326.535 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
386.265 Ft
(304.146 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
385.875 Ft
(303.839 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
504.750 Ft
(397.441 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
504.750 Ft
(397.441 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat