Leírás és Paraméterek
DEWALT DCH334X2-QW
SDS-Plus tokmány és cserélhető gyorstokmány tartozik a kiszereléshez megkönnyítve a szerszám cserét a különböző munkafolyamatokhoz
Kategóriájában egyedülálló fúrási teljesítmény, több mint 66 lyuk (18mm O x 80mm) egy feltöltéssel
Forgás-stop funkció könnyű véséshez vakolatban, csempében
A kefe nélküli motor, nagy teljesítményű XR FLEXVOLT 9.0Ah 18V/54V-os Li-Ion akkumulátorral, maximális teljesítményt nyújt minimális karbantartással
Tartozékok: 2 x 9.0Ah XR Li-Ion akkumulátor töltöttség jelzővel, XR univerzális töltő, övakasztó, állítható oldalfogantyú, SDS plus cserélhető gyorstokmány, 13 mm-es cserélhető gyorstokmány, tartós koffer
| Tokmány típusa | SDS plus |
| Ütő funkció | Van |
| Szerszámbefogó | SDS-Plus |
| Feszültség | 18/54 V |
| Ütőenergia(EPTA 05/2009) | 3.5 J |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1000 /perc |
| Ütésszám | 0-4480 /perc |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 30 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 30 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Tömeg | 11 kg |
| Hosszúság | 419 mm |
| Magasság | 250 mm |
| Szélesség | 95 mm |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 7.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - vésés | 8.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - fém fúrásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 3 (Vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - csavarozásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 4 (Vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 94 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 105 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Akkumulátor | XR FLEXVOLT |
| Akkumulátor kapacitás | 9.0 Ah |
Hasonló termékek
386.265 Ft
(304.146 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
372.045 Ft
(292.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
372.045 Ft
(292.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
414.700 Ft
(326.535 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
424.180 Ft
(334.000 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
345.045 Ft
(271.689 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat