Leírás és Paraméterek
DEWALT DCH775N-XJ
Aktív rezgéscsillapító rendszer egy lebegő hátsó fogantyúval és csillapított oldalsó fogantyúval a vibráció csökkentése érdekében
Rotációs ütköző téglában, falazatban és könnyű betonozásban történő bontási alkalmazásokhoz
Vezeték nélküli szerszámvezérlő távadó, amely lehetővé teszi a szerszám vezeték nélküli párosítását egy másik vezeték nélküli eszközvezérlő eszközzel, például egy porelszívóval az automatikus aktiváláshoz és leállításhoz
Kefe nélküli motor a jobb üzemidő és a kevesebb karbantartás érdekében
Tartozék: oldalfogantyú
| Tokmány típusa | SDS Max |
| Ütő funkció | Van |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Ütőenergia (EPTA 05/2009) | 19.4 J |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Tömeg | 16.2 kg |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 10.1 m/s2 |
| Szerszámbefogó | SDS-Max |
| Hosszúság | 627 mm |
| Ütésszám | 1105-2210 /perc |
| Kéz/kar vibráció - vésés | 9.4 m/s2 |
| Magasság | 284 mm |
| Akkumulátor kapacitás | 9 Ah |
| Szélesség | 115 mm |
Hasonló termékek
428.920 Ft
(337.732 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
414.700 Ft
(326.535 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
444.010 Ft
(349.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
450.890 Ft
(355.031 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
457.355 Ft
(360.122 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
386.265 Ft
(304.146 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
385.875 Ft
(303.839 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
372.045 Ft
(292.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat