Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK2060D2T-QW
DeWalt DCD778 ütvefúró-csavarozó
3 mm-es, egykezes működtetésű gyorstokmány automatikus tengelyrögzítővel megkönnyitve ezzel a bit cserét
2 mechanikus sebességfokozat, elektronikus fordulatszám szabályozás, forgásirány váltás
Intelligens kapcsoló a jobb szabályozás érdekében.
15 fokozatban állítható precíz nyomatékkuplung minőségi csavarozáshoz
DeWalt DCF787 ütvecsavarozó
A 3 sebességfokozat és a nyomaték állítási lehetőség
Csavarozás során a precíziós behajtási mód
3 db körkörösen elhelyezett Led lámpa világítja meg tökéletesen a munkaterületet
Az 1/4" 6.35mm-es bitbefogás, egykezes gyors cserét tesz lehetővé
Tartozékok: 2x2.0Ah akkumulátor, töltő, TSTAK II tároló
| DeWalt DCD778 ütvefúró-csavarozó | |
| Fúrási átmérő falazatban | 13 mm |
| Fúrási átmérő acélban | 13 mm |
| Fúrási átmérő fában | 30 mm |
| Teljesítmény | 340 W |
| Maximális sebesség (rpm) | 1750 |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Feszültség (V) | 18 |
| DeWalt DCF787 ütvecsavarozó | |
| Max nyomaték | 205 Nm |
| Leadott teljesítmény | 400 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1000/2800/3250/perc |
| Ütésszám percenként | 0 - 3800/perc |
| Tömeg | 0.94 kg |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Feszültség (V) | 18 |
Hasonló termékek
130.030 Ft
(102.386 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
131.520 Ft
(103.559 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
132.705 Ft
(104.492 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
136.245 Ft
(107.280 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
137.445 Ft
(108.224 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
139.655 Ft
(109.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
110.460 Ft
(86.976 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
142.895 Ft
(112.516 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
107.340 Ft
(84.520 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
