Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK2062D2T-QW
Dewalt DCD709 fúrócsavarozó
Nagy teljesítményű, mégis kompakt
18 V-os, szénkefe-nélküli ütvefúró-csavarozó
Mindössze 175 mm hosszú, 2 fokozatú kefe-nélküli motorral bír, amely 65 Nm nyomatékot szolgáltat
Kibővített üzemidejű, és még a legigényesebb munkákat is képes elvégezni
Dewalt DCF809 ütvecsavarozó
A Dewalt legkompaktabb 18V-os ütvefúró-csavarozója
125 mm hosszúsága lehetővé teszi, hogy még kisebb helyeken dolgozzunk vele.
3 db LED-es lámpa tökéletesen megvilágítja a munkaterületet
Ergonomikus kialakítású, gumibetétes fogantyú csökkenti a felületi vibrációt
Tartozékok: 2db 2,0Ah Li-Ion akkumulátor, DeWALT DCB115-QW töltő, TSTAK II szerszámgéptartó
| Dewalt DCD709 fúrócsavarozó | |
| Max Nyomaték (kemény) | 65 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 26 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0-450/0-1650 /perc |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 30 mm |
| Tömeg | 1.1 kg |
| Hosszúság | 160 mm |
| Dewalt DCF809 ütvecsavarozó | |
| Feszültség | 20V |
| Maximális nyomaték | 190 Nm |
| Üresjáratifordulatszám | 0 - 2800 rpm (fordulat/perc) |
| Percenkénti ütésszám | 0 - 3200 ipm |
| Bitbefogó | 1/4 " (6.35 mm) |
| Súly | 1.5 kg |
Hasonló termékek
132.705 Ft
(104.492 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
130.030 Ft
(102.386 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
136.245 Ft
(107.280 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
137.445 Ft
(108.224 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
125.595 Ft
(98.894 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
139.655 Ft
(109.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
142.895 Ft
(112.516 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
110.460 Ft
(86.976 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
107.340 Ft
(84.520 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
159.955 Ft
(125.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
