Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK211D2T-QW
DCD710 fúró-csavarozó
15 fokozatban állítható precíz nyomaték kuplung minőségi csavarozáshoz
Intelligens indítókapcsoló amely teljes körű ellenőrzést biztosit
10 mm-es, egykezes működtetésű, gyorstokmány automatikus tengelyrögzítéssel a könnyű cseréhez
2 mechanikus sebességfokozat, elektronikus fordulatszám szabályozás, forgásirány váltás
DCF815 ütvecsavarozó
Intelligens indítókapcsoló, még nagyobb biztonság
Teljes fém hajtómű, hatékony átvitel, hosszú élettartam
3 db "Halo" LED-es lámpa tökéletesen megvilágítja a munkaterületet
6,35 mm-es "drop-in", szerszám nélküli, hatlapú befogó gyors, egykezes működtetést tesz lehetővé
Tartozékok: 2 db 2Ah-s Li-Ion akkumulátor, 1 db univerzális töltő, 1 db TSTAK V tároló
| DCD710 fúró-csavarozó | |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Feszültség | 10.8 V |
| Max Nyomaték (kemény) | 24 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 15 Nm |
| Leadott teljesítmény | 180 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-400/1500 /perc |
| Tokmánykapacitás | 1-10 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 20 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 10 mm |
| Tömeg | 1.1 kg |
| Hosszúság | 185 mm |
| Magasság | 195 mm |
| Mélység | 50 mm |
| DCF815 ütvecsavarozó | |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 10.8 V |
| Max nyomaték | 107 Nm |
| Leadott teljesítmény | 147 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-2450 /perc |
| Ütésszám percenként | 3400 /perc |
| Max. csavarátmérő | M10 |
| Szerszámbefogó | 1/4" (6.35 mm) |
| Tömeg | 1.04 kg |
| Hosszúság | 158 mm |
| Magasság | 195 mm |
Hasonló termékek
107.340 Ft
(84.520 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
110.460 Ft
(86.976 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
125.595 Ft
(98.894 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
130.030 Ft
(102.386 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
131.520 Ft
(103.559 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
132.705 Ft
(104.492 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
136.245 Ft
(107.280 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
137.445 Ft
(108.224 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
139.655 Ft
(109.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
142.895 Ft
(112.516 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
