Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK791D2T-QW
2 mechanikus sebesség, teljes fém szerkezet a hosszú élettartam érdekében
15 nyomaték állítási lehetőség, csavarozás különféle anyagokba különböző méretű csavarokkal
Intelligens kapcsoló kialakítás lehetővé teszi a teljes ellenőrzést az alkalmazásnak megfelelően
Kefe nélküli motor technológia kiváló hatékonyság
Tartozékok: 2x2.0Ah akku, töltő, TSTAK I koffer, DT5911 10 db-os fémfúró fejkészlet 1-10 mm,T20 csavarbehajtó bitek, T25, DT7500 mágneses bittartó, DT4535 4/5/6/8/10 mm
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | 13 mm |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Max Nyomaték (kemény) | 70 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 27 Nm |
| Leadott teljesítmény | 460 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-550/2000 /perc |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 40 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Tömeg | 1.7 kg |
Hasonló termékek
131.520 Ft
(103.559 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
132.705 Ft
(104.492 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
125.595 Ft
(98.894 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
136.245 Ft
(107.280 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
137.445 Ft
(108.224 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
139.655 Ft
(109.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
142.895 Ft
(112.516 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
110.460 Ft
(86.976 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
107.340 Ft
(84.520 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
159.955 Ft
(125.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
