Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK2061D2T-QW
Dewalt DCD708 fúrócsavarozó
Könnyű és kompakt: mindössze 1100 grammos tömeg, és a legszűkebb helyekre lett tervezve.
2 sebességes, 15-féle nyomaték beállítás
A munkaterület LED megvilágítása.
A szénkefe nélküli motor 65 Nm nyomatékot ad le a csak 160 mm hosszú fúrócsavarozóban.
Dewalt DCF809 ütvecsavarozó
A Dewalt legkompaktabb 18V-os ütvefúró-csavarozója
125 mm hosszúsága lehetővé teszi, hogy még kisebb helyeken dolgozzunk vele.
3 db LED-es lámpa tökéletesen megvilágítja a munkaterületet
Ergonomikus kialakítású, gumibetétes fogantyú csökkenti a felületi vibrációt
Tartozékok: 2db 2,0Ah Li-Ion akkumulátor, DeWALT DCB115-QW töltő, TSTAK II szerszámgéptartó
| DeWalt DCD708N-XJ fúrócsavarozó | |
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Forgatónyomaték | 26 Nm, 65 Nm |
| Fúrótokmány befogási tartománya | 1,5 - 13 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 1 650 1/min, 450 1/min |
| Furatátmérő acélban | 13 mm |
| Furatátmérő fában | 30 mm |
| Nyomaték fokozat | 15 |
| Hosszúság | 160 mm |
| Súly | 1,1 kg |
| DeWalt DCF809N-XJ ütvecsavarozó | |
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Forgatónyomaték | 190 Nm |
| Névleges ütésszám | 0 - 3200 1/min |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 2800 1/min |
| Szerszám felfogatás | 1/4 inch |
| Csavarozási kapacitás | 12 mm |
| Hosszúság | 125 mm |
| Magasság | 225 mm |
| Súly | 0,96 kg |
Hasonló termékek
137.445 Ft
(108.224 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
142.895 Ft
(112.516 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
136.245 Ft
(107.280 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
132.705 Ft
(104.492 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
131.520 Ft
(103.559 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
130.030 Ft
(102.386 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
125.595 Ft
(98.894 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
159.955 Ft
(125.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
160.950 Ft
(126.732 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
110.460 Ft
(86.976 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
