Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK796D2T-QW
DeWalt DCK796D2T-QW akkus ütvefúró-csavarozó, a legújabb generációs nagy teljesítményű akkumulátorral, nagyobb teljesítménnyel és nyomatékkal és nagyobb fúrási kapacitással
Hosszú üzemidő az akkumulátornak, valamint az innovatív, kefe mentes motornak köszönhetően
A kompakt és kiegyensúlyozott szerkezet és az ergonómikus kialakítású gumírozott burkolat maximális biztonságot és kényelmet biztosít a munka közben.
Az innovatív, háromlépcsős LED 77 lumen fényerejű, rendkívül fényes
Tartozékok: 2db DeWALT DCB183-XJ akkumulátor, DeWALT DCB115-QW töltő, DeWalt DT4535-QZ fúrószár készlet, DeWalt DT5911-QZ fúrószár készlet, DeWalt DT6956-QZ fúrószár készlet, DeWalt DT7500-QZ bittartó
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 13 mm |
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Forgatónyomaték | 27 Nm, 70 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 550 1/min, 0 - 2000 1/min |
| Névleges ütésszám | 0 - 9350 1/min, 0 - 34000 1/min |
| Furatátmérő acélban | 13 mm |
| Furatátmérő fában | 40 mm |
| Furatátmérő falazatban | 13 mm |
| Fúrótokmány befogási tartománya | 1,5 - 13 mm |
| Súly | 6,4 kg |
Hasonló termékek
136.245 Ft
(107.280 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
139.655 Ft
(109.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
132.705 Ft
(104.492 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
142.895 Ft
(112.516 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
131.520 Ft
(103.559 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
130.030 Ft
(102.386 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
125.595 Ft
(98.894 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
159.955 Ft
(125.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
160.950 Ft
(126.732 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
110.460 Ft
(86.976 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
