Leírás és Paraméterek
DEWALT DCH072P2-QW
A bővülő 12 V-os XR Platform része
A kefe nélküli motor jobb üzemidőt és tartósságot biztosít
Világos fehér LED késleltetési funkcióval javítja a láthatóságot
| Tokmány típusa | SDS plus |
| Ütő funkció | ütő funkció |
| Ütési energia | 1.1 J |
| Ütés percenként (BPM) | 4280 ütés / perc |
| Max. Fúrás átmérője - Beton | 14 mm |
| Max. Fúrás átmérője - Fa | 13 mm |
| Max. fúrási teljesítmény - (Fém) | 10 mm |
| Terhelés nélküli fordulatszám | 910 ford. / perc |
| Bizonytalanság (rezgések) | 1.5 m / s² |
| Kézi/karos vibráció - Cementfúrás | 9.7 m / s² |
Hasonló termékek
139.815 Ft
110.452 Ft
(86.970 Ft + ÁFA)
21%
Külső raktárról elérhető
137.330 Ft
(108.134 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
135.075 Ft
(106.358 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
133.360 Ft
(105.008 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
132.500 Ft
(104.331 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
131.570 Ft
(103.598 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat